صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


نتایج ارزیابی سال ۹۴ شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٥ ساعت: ١٣:٠٤
نتایج ارزیابی سال ۹۴ شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی در نخستین روز از همایش کشوری دو روزه شوراهای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت بر اساس این گزارش دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دانشگاه علوم پزشکی اهواز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند که در این مراسم با حضور معاون فرهنگی وزیر از آنهاتجلیل شد.

فراهانی همچنین از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به جهت کسب رتبه اول در سال 94 و دانشگاه علوم پزشکی همدان به جهت داشتن بیشترین رشد در سال 94 تقدیر شد.

در پایان مراسم روز اول همایش معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، از رضوی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آخوندزاده از دانشگاه علوم پزشکی اهواز, درودگر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان، جعفری از دانشگاه علوم پزشکی مازندران و ده شیری از دانشگاه علوم پزشکی کرمان به جهت ارزیابی پرونده‌های شورای انضباطی سال 94 که از سوی رییس شورای مرکزی کمیته انضباطی وزارت بهداشت معرفی شده بودند با اهدای هدایایی تجلیل کرد.

شماره خبر: ١٣١٩٧٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: