صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


برگزاری اولین مسابقات والیبال (جام رمضان) یادواره شهدای حرم در دانشگاه علوم پزشکی اهواز
تاریخ انتشار : شنبه ٢٦ تير ١٣٩٥ ساعت: ١٤:٠٢
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به برگزاری نخستین مسابقات رشته والیبال (جام رمضان) یادواره شهدای حرم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور گفت: این مسابقات با حضور تیم‌های استانی و منتخب کارکنان و دانشجویان دانشگاه از 19 تا 25 تیرماه در سالن ورزشی شهید زکوی با حضور 7 تیم از شهرستان اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی،‏ دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، مهندس مهدی بهمنش ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقات، ایجاد تعامل و افزایش روحیه نشاط و شادی در بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و سایر ادارات و دانشگاه‌های استان است.
وی خاطرنشان کرد: در این مسابقات در دور مقدماتی سه تیم از گردونه رقابت‌ها حذف شده و چهار تیم فولاد خوزستان، مخابرات خوزستان، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و آهن آلات نادری به رده بندی و فینال راه یافتند.
بهمنش با بیان اینکه خوشبخانه تیم کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز توانست مقام دوم این دوره از مسابقات را کسب کند، عنوان کرد: با توجه به سخت و نفس‌گیر بودن این دوره از مسابقات، فولاد خوزستان توانست با شکست تیم مخابرات خوزستان به مقام سوم رسیده و در فینال آهن آلات نادری با نتیجه 2 بر یک دانشگاه علوم پزشکی را پشت سرگذاشت و مقام اول را به خود اختصاص داد و در پایان جوایزی به همراه جام به رسم یادبود به تیم‌های اول تا سوم اهداء شد.
لازم به ذکر است‏، اعضای تیم والیبال کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز عبارتند از احمد کعبی نیا،  فواد قاسمی، علی باقری، علیرضا پیرهادی،  فواد آغاسی، سینا رستکاران، یار محمد ممبینی، ابوذر حبیبی، بهروز سیلاوی زاده،  فرشاد داورانی ، مصطفی سیلاوی زاده
شماره خبر: ١٣٣٧٤١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: