صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


فراهم کردن امکانات فرهنگی، رفاهی برای خانواده داوطلبان کنکور سال 95 در دانشگاه علوم پزشکی گناباد
تاریخ انتشار : يکشنبه ٢٧ تير ١٣٩٥ ساعت: ١١:٥٣
همزمان با سراسر کشور، کنکور سراسری سال 95 با حضور 1529 داوطلب گنابادی در پنج گروه آزمایشی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

به پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی‏، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، با تلاش معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، امکانات فرهنگی رفاهی برای خانواده دواطلبان کنکور سراسری سال 95 فراهم شد.
دکتر محمدحسن مینوئیان در این خصوص گفت: با توجه به تجربه و امکانات این دانشگاه در برگزاری کنکور سراسری، بزرگترین رقابت علمی سال 95 امسال همزمان با سراسر کشور با حضور داوطلبان شهرستان گناباد در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.
وی تصریح کرد: با وجود اینکه تنها برگزاری آزمون بر عهده این دانشگاه بود ولی برای رفاه حال خانواده‌های داوطلبان این رقابت علمی، با همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی شهرستان گناباد، امکانات و شرایط مختلفی از جمله پارکینگ برای وسایل نقلیه فراهم شده بود.
دکتر مینوئیان به برپایی چادرهای اسکان و ایستگاه صلواتی برای خانواده داوطلبان در جلوی ساختمان پردیس دانشگاه، محل برگزاری کنکور سراسری اشاره کرد و ادامه داد: در همین راستا معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علاوه بر فراهم کردن قرآن و کتب ادعیه در محل اسکان خانواده‌ها، بسته‌های فرهنگی شامل ادعیه و مناجات و همچنین مطالب آموزشی در خصوص آرامش داوطلبان پس از کنکور و نحوه برخورد خانواده‌ها با آنها آماده کرده بود که در مدت دو روز برگزاری آزمون سراسری در بین خانواده‌ها توزیع شد.

شماره خبر: ١٣٣٧٧٣
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: