صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


از مدال آوران مسابقات ورزشی دانشگاه علوم پزشکی یزد تقدیر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ٢٩ تير ١٣٩٥ ساعت: ١٤:٠٥
از کارمندان مدال آور مسابقات ورزشی آمادگی جسمانی دانشگاه علوم پزشکی یزد که در اولین المپیاد ورزشی کارکنان خزرآباد ساری شرکت داشتند، تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، در این مراسم ابتدا محمدرضا ساده رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد مطالبی درخصوص عملکرد اداره تربیت بدنی و چگونگی اعزام کارمندان به مسابقات مطالبی ایراد کرد.
وی همچنین به ضرورت ورزش کارمندی که از اهم وظایف اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد است سخنانی بیان کرد.
در ادامه دکتر وفایی‌نسب معاون توسعه و سرمایه نیروی انسانی دانشگاه درخصوص سلامت جسم و روان افراد و اینکه داشتن سلامت جسمانی منجر به سلامت روح و روان می‌شود مطالبی عنوان کرد.
وفایی‌نسب همچنین تاکید کرد: ورزش یکی از عوامل پیشگیری کننده از فشار عصبی است و دانشگاه علوم پزشکی یزد موظف است شرایط مناسب را برای ورزش کارکنان این دانشگاه فراهم کند.
در ادامه مراسم سرپرست تیم، مربی و همچنین ورزشکاران ضمن صحبت‌های کوتاه بر ورزش کارکنان بخصوص ورزش آمادگی جسمانی و تاثیر آن در سلامتی تاکید کردند.
در پایان از ورزشکاران مدال آور و شرکت کننده در اولین المپیاد ورزشی کارکنان که در خزرآباد ساری برگزار شد، تقدیر بعمل آمد و ورزشکاران جام قهرمانی خود را به رسم یادبود به معاون توسعه و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد اهدا کردند.
اسامی اعضاء تیم مدال آور دانشگاه علوم پزشکی یزد به شرح زیر است:
- سمانه شمسی زاده از کارکنان بیمارستان افشار یزد
- مرضیه دهقان میری از کارمندان بیمارستان شهید صدوقی
-  فاطمه السادات موسوی از مرکز تحقیقات و ناباروری
و به مربی‌گری صفیه دستجردی و سرپرستی صدیقه عطرگیران.
شماره خبر: ١٣٣٨٥٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: