صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


اعزام تیم‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مسابقات انتخابی المپیاد کشوری
تاریخ انتشار : سه شنبه ٢٩ تير ١٣٩٥ ساعت: ١٥:١٩
دو تیم در رشته‌های فوتبال و والیبال از دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی دانشجویان که در شهرکرد برگزار می‌شود اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اعلام این خبر گفت: ایجاد روحیه نشاط و شادابی بین دانشجویان از جمله اولویت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه است و این اصل در قالب اجرای برنامه‌های مختلف ورزشی در دانشگاه نهادینه شده است.
رحیم خدایی اضافه کرد: اعزام تیم‌های ورزشی دانشجویان به مسابقات کشوری از جمله برنامه‌هایی است که در طول سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و در این راستا دو تیم دانشجویی در رشته‌های فوتبال و والیبال به مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی شهرکرد اعزام شدند.
خدایی اضافه کرد: انتخابی مسابقات دسته اول کشور به میزبانی شهرکرد برگزار می‌شود و تیم دانشجویی پسران با آمادگی کامل و انجام تمرینات منسجم ورزشی به این مسابقات اعزام شدند.
رحیم خدایی ادامه داد: این تیم‌ها پس از انجام مسابقه ورزشی با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی، درصورت کسب عنوان به دوازدهمین دوره المپیاد ملی ورزشی اصفهان اعزام می‌شوند.
شماره خبر: ١٣٣٨٥٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: