صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


درخشش دانشگاه علوم پزشکی جهرم در بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه
تاریخ انتشار : دوشنبه ٤ مرداد ١٣٩٥ ساعت: ١٠:٣٥
از دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در مراسم تقدیر از برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه که روز چهارشنبه 30 تیرماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد‏، تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی‏، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، فریبا کشاورز دانشجوی رشته اتاق عمل مقطع کارشناسی و از دانشجویان استعداد درخشان موفق به اخذ عنوان دانشجوی نمونه کشوری شد.
وی در عرصه پژوهش دارای مقالات متعددی در کنگره‌های ملی و بین المللی و همچنین دارای 7 طرح تحقیقاتی مصوب دانشگاه می‌باشد. نامبرده در سال 93 به عنوان پژوهشگر برگزیده انتخاب شد. سوابق فرهنگی این دانشجوی کوشا نیز چشمگیر و فراوان است.
عصر چهارشنبه 30 تیرماه 95 از این دانشجوی فعال ذیل  40 دانشجوي نمونه کشوري که 13 نفر از آنها از دانشگاه‌هاي علوم پزشکي بودند، تقدير به عمل آمد.
روند انتخاب اين دانشجويان در دو مرحله انجام شده و در مرحله اول دو هزار و 248 دانشجوي نمونه در دانشگاه‌ها انتخاب شدند که در نهايت از 25 دانشجوي پسر و 15 دانشجوي دختر تقدير و تجلیل شد.
شایان ذکر است دانشجويان نمونه کشوري از 17 دانشگاه وزارت علوم، دو دانشگاه فرهنگيان و 8 دانشگاه علوم پزشکي بودند.
در بين دانشگاه هاي علوم پزشکي کشور تبريز 4 نفر، يزد و تهران 2 نفر و دانشگاه‌هاي علوم پزشکي تربيت مدرس، شهيد بهشتي، شيراز، کرمانشاه و جهرم نيز هر کدام يک نفر برگزيده شدند.
گفتني است علاوه بر امتيازات معنوي، براي دانشجويان دوره هاي کارشناسي و ارشد، پاداش نقدي و براي دانشجويان مقطع دکتری فرصت مطالعاتي 6 تا 9 ماهه در نظر گرفته شده است.
ریاست و معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی، آموزشی، پژوهشی و تحقیقات دنشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن تبریک به این دانشجوی موفق برای همه جوانان ایران زمین که در اهتزاز پرچم رنگین و مقدس ایران اسلامی می‌کوشند از درگاه ایزد متعال سربلندی و سرافرازی خواستار شدند.

  

شماره خبر: ١٣٣٩٦٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: