صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


آیین دانش آموختگی دانشجویان علوم پزشکی اهواز برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ٤ مرداد ١٣٩٥ ساعت: ١٠:٥٨
آئین دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ورودی سال 87 پنجشنبه 31 تیر در تالار شهدا دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی،‏ دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، دکتر مهدی بیژن زاده معاون آموزش عمومی دانشکده پزشکی دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک به همه دانشجویان و خانواده‌های آنان که مفتخر به فارغ التحصیلی شدند، گفت: دانشجویانی که در این جا حضور دارند، سال‌ها تلاش کردند تا به این نقطه طلایی برسند و حاصل تلاش خود را ببینند. لذا به این مراسم، جشن فارغ التحصیلی نمی‌گویند، به این دلیل که نقطه پایان علم اندوزی نیست و تازه نقطه شروع علم اندوزی و دانش آموختگی می‌باشد، چرا که قاعدتا خیلی از دانشجویان در آینده وارد مقاطع بالاتری می‌شوند.
وی خطاب به دانشجویان تصریح کرد: شما دانشجویان نباید فراموش کنید که فتح این قله علمی را مدیون خانواده‌های خود هستید و امیدواریم این نقطه، شروع فعالیت‌های علمی شما عزیزان باشد.
عضو هیئت علمی دانشگاه افزود: سعی کنیم در زندگی حسابگرهای خوبی باشیم چرا که شما قسمت طلایی عمر خود را صرف تحصیل علم پزشکی کرده‌اید و در انتها ببینید چه چیزی را هزینه کرده و چه چیزی را قرار است به دست بیاورید. شما عزیزان 8 سال از گل جوانی را صرف تحصیل علم کرده و می‌توانید محاسبه کنید که از چه لذت‌هایی گذشتید تا به این نقطه برسید.
بیژن زاده تاکید کرد: به اعتقاد ما پزشکی علاوه بر شغل، یک هنر است و در پایان باید بتوانیم وجدان خود را راضی و آرام کنیم که توانستیم جهت سلامت، بهداشت و بهبود شرایط مردم و جامعه تلاش کنیم.
گفتنی است در پايان مراسم، لوح يادبود و تنديس ويژه دانش آموختگي به فارغ التحصيلان اهداء شد و قرائت سوگندنامه به‌صورت دسته جمعی حسن ختام برنامه بود.
شماره خبر: ١٣٣٩٦٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: