صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


اطلاعیه
«مفــدا» متولد شد
تاریخ انتشار : شنبه ٩ مرداد ١٣٩٥ ساعت: ١٨:٠٧
صبح سه‌شنبه پنجم مردادماه سال 1395 هجری شمسی مصادف با 26 ژولای 2016 میلادی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از معاونان و مسؤولان ارشد این وزارتخانه، از 64 وب‌سایت خبری فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور با عنوان «مفدا» رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت(مفدا)، این وب‌سایت‌های خبری بر بستر پایدار و ایمن java طراحی شده‌اند و برای اولین بار «اتوماسیون جامع گردش خبر» جهت چرخش سریع و ایمن اخبار فی‌مابین این وب‌سایت‌ها طراحی و تولید شده است.
حجم بسیار وسیع اخبار فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی حادث شده در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، این ضرورت را ایجاب کرد که روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت برای مبادله و انتشار سریع اخبار فعالیت‌ها و رخ‌دادهای دانشگاهی در وب‌سایت خبری این معاونت، به سمت تولید و راه‌اندازی «اتوماسیون جامع گردش خبر» پیش رود.
براین اساس پس از یک‌سال کار مطالعاتی و نیازسنجی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، پنجم مردادماه 95 با حضور وزیر محبوب و پرتلاش دولت تدبیر و امید و برخی از معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه، از 64 وب‌سایت خبری فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رونمایی شد.


 
دانشجویان، اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و کلیه مخاطبان عزیز وب‌سایت خبری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، زین پس برای مشاهده اخبار و فعالیت‌ها و رخ‌دادهای متنوع فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به وب‌سایت جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با نام «مفدا» با نشانی www.mefda.ir  مراجعه نمایند.
در ضمن هر یک از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دارای یک پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی و دانشجویی با نام «مفدا» هستند که در زیر نشانی هر یک از این وب‌سایت‌ها جهت اطلاع علاقمند در زیر منتشر شده است.
علاقمندان برای بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در خصوص وب‌سایت‌های خبری «مفدا» و اطلاع رسانی برنامه‌ها و اخبار فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی، می‌توانند به روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مراجعه نمایند و یا با روابط عمومی معاونت‌ فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت با شماره‌های تماس 02181455456 – 02181455438 و 02181455541 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایند.


شماره خبر: ١٣٤٠٥٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: