صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


چهارصد و شانزدهمين جلسه شوراي مركزي انضباطي دانشجويان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ٢٩ مهر ١٣٩١ ساعت: ١٠:٢٢
چهارصد و شانزدهمين جلسه شوراي مركزي انضباطي دانشجويان در تاريخ 25/7/1391 در محل دفتر شوراي مركزي انضباطي دانشجويان وزارت بهداشت برگزار شد.

چهارصد و شانزدهمين جلسه شوراي مركزي انضباطي دانشجويان در تاريخ 25/7/1391 در محل دفتر شوراي مركزي انضباطي دانشجويان وزارت بهداشت برگزار شد.

دکتر صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطي دانشجويان با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت فرهنگي و امور دانشجويي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي گفت : اين جلسه با حضور دكتر آیتی معاون وزیر و رییس شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ، اعضا و كارشناسان شوراي مركزي و معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشگاه های علوم بهزیستی و توانبخشی و علوم پزشکی شهید بهشتی و دبیران شورای بدوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تبریز تشكيل شد.

دبیر شورای مرکزی انضباطي دانشجويان گفت : در این جلسه تقاضای روسای دانشگاه ها مبنی بر تخفیف در احکام صادره مطرح و با  تخیف 2 نفر از دستیاران تخصصی و 4 نفر از دانشجویان رشته دندانپزشکی موافقت گردید و اعتراض 2 نفر از دانشجویان پزشکی به احکام صادره از دانشگاهها مورد رسیدگی قرار گرفت که اعضا با تعلیق بخشی از تنبیهات موافقت نمودند .

وی افزود: در این جلسه از خدمات آقای دکتر سعید کرمانی رنجبر عضو سابق دانشجویی شورای انضباطی قدردانی و معارفه آقای دکتر سید مهدی طیبی تفرشی عضو دانشجویی جدید انجام شد .

 

شماره خبر: ٧٤٥٧٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: