صفحه اصلی > آرشیو خبری خبری  


نتايج مسابقات شناي دهمين المپياد ورزشي كشور در چهار ماده 50 مترآزاد، قورباغه، كرال پشت و پروانه
تاریخ انتشار : دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩١ ساعت: ٠٩:١٩
مسابقات شنا دهمين المپياد ورزشي دانشجويان علوم پزشكي سراسر كشور با معرفي افراد برتر در 13 ماده به پايان رسيد

مسابقات شنا دانشجويان پسر دانشگاههاي علوم پزشكي كشور در دهمين المپياد ورزشي با اعلام برترينهاي اين رشته در چهار ماده 50 مترآزاد، قورباغه، كرال پشت و پروانه به كار خود پايان داد
گفتني است اين مسابقات در روزهاي 11 لغايت 12 آبانماه 1391 در استخر دانشگاه صنعتي شريف با حضور 129 ورزشكار از 26 دانشگاه و در ماده هاي زير برگزار شد
در پايان مسابقات نيز مراسم توزيع مدال، احكام و جوايز با حضور دكتر آيتي معاون فرهنگي دانشجويي وزارت بهداشت و درمان، دكتر تدين معاون دانشجويي مركز امور فرهنگي و دانشجويي وزارت بهداشت، كوشكي قائم مقام و دبير اجرايي دهمين المپياد، حبيبيان و احسان زاده معاونان تربيت بدني دانشگاه علوم پزشكي تهران، مقدم منش رئيس اداره تربيت بدني وزارت بهداشت، پرويز هدايت رئيس اسبق فدراسيون و پيشكسوت شناي كشور، دكتر شهيار ميرخشتي رئيس انجمن شناي وزارت بهداشت و تني چند از مديران تربيت بدني دانشگاهها و كارشناسان، سرپرستان، مربيان و ورزشكاران حضور داشتند
افراد برتر در 50 مترآزاد به شرح ذيل است
1ـ اميد صادقي اردكاني(دانشگاه علوم پزشكي شيراز)
2ـ نيما يگانه(دانشگاه علوم پزشكي تهران)
3ـ محمد علي طاهري(دانشگاه علوم پزشكي اصفهان)
4ـ مهران ابراهيمي( دانشگاه علوم پزشكي قزوين)
5ـ مرتضي ارشادي(دانشگاه علوم پزشكي تهران)
6ـ سعيد غريبيان(دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي)
7ـ محمد امين تحويليان(دانشگاه علوم پزشكي كاشان)
8ـ سعيد آزاد(دانشگاه علوم پزشكي اردبيل)
افراد برتر در 50 متر پروانه به شرح ذيل است
1ـ اميد صادقي اردكاني(دانشگاه علوم پزشكي شيراز)
2ـ مهران ابراهيمي(دانشگاه علوم پزشكي قزوين)
3ـ نيما يگانه(دانشگاه علوم پزشكي تهران)
4ـ آريا روحي(دانشگاه علوم پزشكي بابل)
5ـ رضا خرمي(دانشگاه علوم پزشكي تهران)
6ـ حامد قناتي(دانشگاه علوم پزشكي تبريز)
7ـ مصطفي هاشمي(دانشگاه علوم پزشكي همدان)
8ـ محمدرضا محدث(دانشگاه علوم پزشكي كرمان)
افراد برتر در50 متر كرال پشت به شرح ذيل است
1ـ پوريا تركمان(دانشگاه علوم پزشكي شيراز)
2ـ پيام ناصح غفور(دانشگاه علوم پزشكي كاشان)
3ـ مرتضي ارشادي(دانشگاه علوم پزشكي تهران)
4ـ وحيد سلطاني قاسملو(دانشگاه علوم پزشكي شيراز)
5ـ عرفان نقش بندي(دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي)
6ـ حامد منصوري(دانشگاه علوم پزشكي اصفهان)
7ـ محمد جندقي(دانشگاه علوم پزشكي مشهد)
8ـ مبين سجادي(دانشگاه علوم پزشكي تهران)
افراد برتر در50 متر قورباغه به شرح ذيل است
1ـ ميلاد عامري(دانشگاه علوم پزشكي كاشان)
2ـ نيما يگانه(دانشگاه علوم پزشكي تهران)
3ـ سبحان ثقفي(دانشگاه علوم پزشكي قزوين)
4ـ سرور حقي(دانشگاه علوم پزشكي تبريز)
5ـ صدرا علي محمدي(دانشگاه علوم پزشكي تبريز)
6ـ سلمان رعد(دانشگاه علوم پزشكي مشهد)
7ـ مجتبي محموديان(دانشگاه علوم پزشكي اهواز)
8ـ آرين صفا پور(دانشگاه علوم پزشكي شيراز)
در پايان رقابتها تيم هاي برتر به شرح زير معرفي شدند
مقام اول: دانشگاه علوم پزشكي تهران با342 امتياز به مربيگري مسعود گوهر بخش و محمد حسين اقبالي و سرپرستي جعفر حبيبيان
مقام دوم: دانشگاه علوم پزشكي شيراز با 309 امتياز به مربيگري اميرحسين سخن داني و سرپرستي فرامرز عمادي
مقام سوم: دانشگاه علوم پزشكي اصفهان با 259 امتياز به مربيگري امين نجيمي و سرپرستي مسعود رمضاني
مقام چهارم: دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي با191 امتياز
مقام پنجم: دانشگاه علوم پزشكي تبريزبا 183 امتياز
مقام ششم: دانشگاه علوم پزشكي مشهد با 159 امتياز
مقام هفتم: دانشگاه علوم پزشكي كاشان با 149 امتياز
مقام هشتم: دانشگاه علوم پزشكي اهواز با 123 امتياز
شماره خبر: ٧٥٨٤٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: