راه‌اندازی كانال ارتباطي دبيران و كارشناسان شورای انضباطی دانشگاه‌ها با شورای مركزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ١١ اسفند ١٣٩٤ ساعت: ١٣:٥٩
دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت از راه‌اندازی كانال ارتباطي الكترونيكی دبيران و كارشناسان شورای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی با شورای مركزی انضباطی دانشجویان این وزارتخانه خبر داد.

دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت در گفت‌و‌گو با خبرنگار روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس این وزارتخانه با اعلام این خبر،گفت: به منظور ارتباط بيش از پيش دبيران و كارشناسان شوراي انضباطي دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر كشور و با هدف رفع مشكلات احتمالی، كانال ارتباطي الكترونيكی در صفحه اختصاصی شورای مركزی انضباطي وزارت بهداشت در پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس این وزارتخانه راه‌اندازی شد.
وی افزود: كارشناسان و دبيران شوراهای انضباطی سراسر كشور مي‌توانند ضمن رعایت اصول حرفه‌ای، به پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت به نشانی farhangi.behdasht.gov.ir  مراجعه و در صفحه اختصاصی شورای مركزي انضباطي وزارت بهداشت به بخش " ارتباط با ما " رفته و مشكلات خود در حوزه كار حرفه‌ای يا سوالات پيش آمده در فرآيند رسيدگی را مطرح کنند.


صرامی با اعلام این‌که همه سوالات مطرح شده از سوی کارشناسان شورای مرکزی انضباطی دانشجویان مورد بررسی قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: پاسخ سوالات مطرح شده به صورت كارشناسی ‌شده در بخش "مشاوره انضباطی" پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت منتشر شده و در دسترس همه مخاطبان قرار خواهد گرفت.


دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، صرفه جويي در وقت سازماني، تسريع در انجام امور، رفع شبهه مشابه ديگر كارشناسان و ايجاد وحدت رويه در رسيدگي انضباطی به تخلفات دانشجویی را از جمله فواید این کانال ارتباطی برشمرد.
شماره خبر: ١٢٩٧٦٢
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: