در ارزیابی دبیران شورای انضباطی؛
کمیته بدوی انضباطی دانشگاه علوم پزشکی ایلام رتبه اول را کسب کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ٥ خرداد ١٣٩٥ ساعت: ١١:٢٠
معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت از کبری آبپر مسئول کمیته بدوی انضباطی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به سبب کسب رتبه اول در ارزیابی دبیران شوراهای انضباطی تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، در پی کسب رتبه اول کمیته انضباطی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ارزیابی دبیران شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت در پیامی این موفقیت را به کبری آبپر مسئول پرتلاش این کمیته تبریک گفت و با اهدا لوح تقدیر از زحمات وی تقدیر کرد.
 در گوشه‌هایی از این پیام آمده است: موفقیت ارزشمند مجموعه شورای انضباطی دانشجویان آن دانشگاه در کسب رتبه اول را تبریک عرض نموده و امیدواریم با الهام از معنویت، رعایت تقوا در امر قضاوت و موفقیت‌های روز افزون، موجبات توسعه و ارتقاء خدمات رسانی مطمئن و قانون گرایانه در صیانت از جایگاه و منزلت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز کشورمان فراهم گردد.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در این باره گفت:  با زحمات دلسوزانه مسئول کمیته بدوی انضباطی دانشجویان این دانشگاه، این کمیته موفق به کسب عنوان برتر در کشور شد.
دکتر جمیل صادقی فر اضافه کرد: کمیته انضباطی دانشجویان در رتبه بندی عملکرد شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور با کسب امتیاز 5/ 931 از مجموع 1000 امتیاز موفق به کسب عنوان برتر شد.
 وی ادامه داد ارزیابی کشوری کمیته‌های انضباطی برای پنجمین سال متوالی در وزارت بهداشت انجام می‌گیرد که دانشگاه علوم پزشکی ایلام موفق به کسب عنوان کمیته انضباطی برتر در کشور شد.
شماره خبر: ١٣٢٢١٥
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: