دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧ |
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلابرگزاری مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی، ورزشی کارگزاران دانشگاه های علوم پزشکی کشور (ویژه آقایان )

مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات فرهنگی، ورزشی کارگزاران گزینش دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور روز پنج شنبه 16 مهر 94 با حضور مدیران و مسئولین گزینش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیران و کارگزاران هسته های گزینش دانشگاه های علوم پزشکی کشور در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.دکتر بیات مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی ایران در ابتدای این مراسم ضمن بیان خیر مقدم حضور مدیران و مسئولین وزارت بهداشت از زحمات مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی، همراهان و عوامل اجرائی برگزاری جشنواره تقدیر و تشکر نموده و یادآور شدند، برپایی این جشنواره حاصل زحمات، همدلی و حمایت های معاونت دانشجویی و فرهنگی، توسعه مدیریت و منابع و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایران است و بجاست از زحمات این عزیزان و همچنین زحمات همکاران هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی در برپائی این دوره مسابقات قدردانی بعمل آید.ایشان مجموعه گزینش وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور را طلایه دار برنامه های فرهنگی، ورزشی، قرآنی دانست و ضمن تأکید بر ضرورت انجام امور فرهنگی و ورزشی در مجموعه های گزینش خواستار ادامه روند برگزاری اینگونه جشنواره ها شد.


آقای محمودی مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت بهداشت نیر در ادامه از حضور شرکت کنندگان در مسابقات و میهمانان حاضر در مراسم تشکر نموده و بیان داشتند، در فراخوان اعلام شده توسط هیات مرکزی گزینش جهت برگزاری جشنواره فرهنگی - ورزشی کارگزاران گزینش دانشگاه های علوم پزشکی، با استقبال بسیار خوب عزیزان روبرو بوده ایم که این موضوع بسیار خوشحال کننده است. ایشان اضافه نمودند در این دوره از جشنواره، بیش از 300 نفر از همکاران گزینش حضور داشتند که مسابقات با حضور 14 تیم فوتسال، 90 نفر شرکت کننده در مسابقات تیر اندازی، 45 نفر در مسابقات دارت و 30 نفر شرکت کننده در مسابقات تنیس روی میز برگزار شد. بازخورد نظرات همکاران گزینش و شور و نشاط حاکم بر فضای مسابقات حکایت از تأثیر این قبیل برنامه ها در تقویت روحیه به تبع آن ارتقاء عملکرد کاری را به دنبال خواهد داشت.


ایشان در ادامه ضمن تقدیر از زحمات معاونت دانشجویی و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، همچنین مدیریت و همکاران هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی ایران که عهده دار میزبانی و برگزاری مسابقات مرحله اول و اختتامیه چهارمین دوره جشنواره فرهنگی، ورزشی گزینشگران کشور بودند اظهار امیدواری کرد ان شاء الله با همکاری سایر هسته های گزینش دانشگاه علوم پزشکی این دوره ها تداوم یابد.

دکتر حاجی خانی نماینده هیأت عالی گزینش در گزینش وزارت بهداشت از دیگر سخنرانان مراسم اختتامیه بود که با بیان تقدیر و تشکر از زحمات همکاران دبیرخانه هیأت مرکزی و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران از حضور جامعه ورزشکار گزینش در عرصه مسابقات فرهنگی، ورزشی ابراز خرسندی نموده و حضور در جمع این عزیزان را مغتنم و حائز اهمیت برشمرد.
دکتر حاجی خانی یاد آور شد در دین مبین اسلام بر انجام ورزش، تقویت روحیه شادی و فرح و  پرهیز از گذراندن ایام به بطالت تأکید شده و بسیاری از عوارض و مشکلات فعلی ناشی از عدم وجود برنامه مناسب و منسجم برای اوقات فراغت است.ایشان در ادامه ضمن بیان این نکته که ضعف اخلاقی و اعتیاد از جمله عوارض بطالت است تساوی زمان برای همگان، در حرکت و سیال بودن زمان و عدم بازگشت زمان به گذشته را سه ویژگی حایز اهمیت در موضوع زمان دانسته و جمع حاضر را به برقرای ارتباط مناسب با خانواده و فرزندان، انجام ورزش و برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت توصیه نمود.


در پایان ضمن اهدای لوح تقدیر و هدایا به نفرات برگزیده مسابقات تیراندازی، دارت، تنیس روی میز و تیم اول تا سوم فوتسال قدردانی بعمل آمد.

 
 جدول برگزیدگان مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی کارگزاران گزینش کشور (ویژه آقایان)

ردیف

رشته ورزشی

رتبه

نفرات برگزیده

دانشگاه علوم پزشکی

1

دارت

اول

آقای سید رضا حیات الغیب

لرستان

دوم

آقای یوسف ولی پور

مازندران

سوم

آقای سید حسن موسوی

اصفهان

2

تیراندازی

اول

آقای داریوش میرزازاده

فارس

دوم

آقای روح اله گندابی

کاشان

سوم

آقای حمید رضا شمس

اصفهان

3

تنیس روی میز

اول

آقای دکتر محمد احمدی

مازندران

دوم

آقای عبداله محبوبی

بوشهر

سوم

آقای محمد زارع

شهید بهشتی

4

فوتسال

اول

تیم شهدای حاجی عمران

لرستان – کرمانشاه - ایلام

دوم

تیم شهید خرازی

اصفهان - جیرفت

سوم

تیم شهید میر حسینی

زاهدان و زابل

تیم برگزیده اخلاق

تیم شهید رئیسی

هرمزگان

 
 

 

 خبر شماره 3 مرحله دوم جشنوراه فرهنگی ورزشی

16/7/94 ساعت 10:40

 

شرکت کنندگان به تعداد 240 نفر در جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور در مقبره الشهداء دانشگاه علوم پزشکی ایران و با برپایی زیارت عاشورا کار خود را مزین به نام حضرت اباعبدالله علیه السلام نمودند. پس از صرف صبحانه همه شرکت کنندگان در مجموعه ورزشی دانشگاه مذکور گردهم آمده اند.


با قرائت کلام الله مجید مسابقات فوتسال با دو تیم شهید بهشتی و شهید خرازی (اصفهان، جیرفت) رأس ساعت 8:45 آغاز گردید که نیتجه آن 2 بر 1 به نفع تیم شهید خرازی (اصفهان، جیرفت) پایان پذیرفت. بلافاصله پس از آن دو تیم شهدای حاجی عمران (ایلام، لرستان، کرمانشاه) و شهید میرحسینی (زاهدان، زابل) به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه این بازی هم با حساب 2 بر 0 به نفع تیم شهدای حاجی عمران (ایلام، لرستان، کرمانشاه) پایان یافت. ضمنا مقرر گردید بازی رده بندی و فینال ساعت 16 برگزار گردد.
همچنین قرعه کشی رشته تنیس روی میز، دارت و تیراندازی همزمان با بازیهای فوتسال انجام پذیرفت که این بازیها بلافاصله پس از اتمام دو بازی اول فوتسال در حال انجام می باشد. که متعاقبا نتایج بلافاصله پس از پایان بازیها به اطلاع خواهد رسید.

 

 

خبر شماره 2 مرحله دوم

15/7/94 ساعت 17:40


جلسه توجیهی و مراسم قرعه کشی با حضور 20 نفر از سرپرستان تیم های شرکت کننده در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید پس از تلاوت کلام الله مجید توسط عبدالله محبوبی از همکاران هسته گزینش بوشهر، جناب آقای دکتر بیات مدیر محترم هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضار جهت شرکت در برنامه ها به بیان فعالیت های انجام شده در مرحله اول و دوم جشنواره فرهنگی ورزشی پرداختند.


و در ادامه به تشریح برنامه روز پنج شنبه مورخ 16/7/94 توسط مسئولین چهار رشته فوتسال، تنیس روی میز، دارت، تیراندازی پرداختند که به شرح ذیل می باشد:

در ابتداء، بازیهای فوتسال توسط چهار تیم، رأس ساعت ساعت 8:45 برگزار می گردد که ابتداء دو تیم شهید بهشتی و شهید خرازی (اصفهان، جیرفت) و رأس ساعت 9:30 دو تیم شهدای حاجی عمران (ایلام، لرستان، کرمانشاه) و شهید میرحسینی (زاهدان، زابل) برگزار می گردد.

در ادامه شرکت کنندگان در رشته های تنیس روی میز به تعداد 24 نفر، دارت به تعداد 40 نفر و تیراندازی به تعداد 90 نفر بصورت همزمان با توجه به قرعه کشی انجام شده، به رقابت می پردازند

سپس بازیهای رده بندی و فینال فوتسال برگزار می گردد.

مقرر گردید تمامی بازیها تا ساعت 17 پایان پذیرد و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء جهت برگزاری اختتامیه جشنواره با حضور مدعوین در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران آماده گردند.

 


خبر شماره 1 مرحله دوم

15/4/94 ساعت 11:30

شروع مرحله دوم جشنواره فرهنگی و ورزشی

مرحله دوم جشنواره فرهنگی ورشی ویژه آقایان با مسابقات فوتسال، تنیس روی میز، دارت و تیراندازی در دانشگاه علوم پزشکی ایران در تاریخ 16/7/94 برگزار می گردد  به همین منظور امروز بعد از ظهر 15 مهرماه رأس ساعت 15 جلسه توجیهی و مراسم قرعه کشی با حضور سرپرستان تیم های شرکت کننده  در دانشگاه مذکور برگزار می گردد.


 


گزارش جشنواره فرهنگی – ورزشی – گزینشگران دانشگاههای علوم پزشکی کشور

(دانشگاه علوم پزشکی ایران – شهریور ماه 1394)

 

        جشنواره فرهنگی ، ورزشی کارگزاران گزینش دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور ، در تاریخ 18و19 شهریورماه آغاز مرحله اول مسابقات فوتسال با حضور تیمهای شرکت کننده در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید . این دوره ازمسابقات با شرکت 140 نفر از همکاران گزینش دانشگاههای علوم پزشکی در قالب 14 تیم برگزار گردید.

جلسه توجیهی و مراسم قرعه کشی بازیها با حضور سرپرستان تیم ها در بعد ظهر روز سه شنبه مورخ 17/6/1394برگزار گردید . در این جلسه آقای دکتر بیات مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن خیر مقدم به همکاران انجام این برنامه ها را باعث خیر و برکت وتداوم دوستی دانسته و اظهار امیدواری کرد که همکاران شرکت کننده روحیه جوانمردی و اخلاقی درمیادین ورزشی را به منصه ظهور برسانند . در ادامه جلسه مراسم قرعه کشی وگروه بندی تیم ها انجام و پس از سازماندهی تیم ها در 4 گروه ، جدول انجام بازیها به سرپرستان تیم ها تحویل شد.

مراسم افتتاحیه بازیها در سالن ورزشی شهید همت دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور جناب آقای دکتر صدر السادات دبیر هیأت مرکزی گزینش و نائب رئیس کمیته ورزش وزارت بهداشت ، جناب آقای دکتر عبادی فرد آذر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ، آقای محمودی مدیر کل هیأت مرکزی گزینش ، آقای رومیانی مدیر تربیت بدنی دانشگاه راس ساعت 9 صبح با تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی شروع و پس از آن رژه تیم های شرکت کننده آغاز گردید . عبور تیم ها با لباسهای متحد الشکل از دروازه قرآن ، کاغذ پاشی ، حضور نوجوانان حامل پلاکاردهای اسامی تیم ها که مزین به نام شهدا بود و همچنین شعار مقدس ( من عاشق محمد هستم ) روی سینه نوجوانان جلوه ای خاص به مراسم داده بود .

آقای دکتر عبادی فرد آذر ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به حضار ابراز امید واری کردند که همکاران به نحو احسن از برنامه های تدارک دیده شده استفاده نمایند .

همچنین آقای محمودی با تشریح اهداف برگزاری جشنواره فرهنگی ، ورزشی گزینشگران دانشگاههای علوم پزشکی ، تقویت روحیه تیمی و بنیه فرهنگی ، سلامتی  و تندرستی کارگزاران گزینش ،رقابت سالم در فضایی با نشاط و فراهم کردن و فراهم آوردن مجال تنفس و دوری از تنش فضای کاری و استرس های شغلی را از جمله اهداف برگزاری این قبیل برنامه ها بر شمردند.

  در ادامه این مراسم آقای دکتر صدرالسادات ضمن خوش آمدگویی به حاضرین با بیان این مطلب که در وزارت بهداشت که متولی امر سلامت جامعه است ورزش یک ضرورت و یک الزام سازمانی است ، با توجه به دستور وزیر محترم بهداشت و تأکید ایشان به امر ورزش ، نگاه ویژه ای به وزرشی کارکنان خواهیم داشت ،وزارت بهداشت با توجه به جمعیت 400 هزار نفری کارکنان و توان بالقوه ای که دارد باید بصورت حرفه ای و تخصصی به امر ورزش کارکنان توجه نماید.

ایشان همچنین با ابراز خرسندی از برگزاری این مسابقات اظهار داشت جای خوشحالی است که گزینش پیشقدم در برگزاری برنامه های ورزشی شده است و به این موضوع توجه دارد. برگزاری این قبیل برنامه ها نقش موثری در ایجاد نشاط و تقویت روحیه کارکنان خواهد داشت.

 بازی افتتاحیه را تیم های شهید بهشتی و شهید عسگریان راس ساعت مقرر شروع نموده و سایر بازیها طبق برنامه زمانبندی در دو روز متوالی برگزار گردید .تیم های شهید اسلامی نسب (فارس) و شهید رئیسی (هرمزگان ) علیرغم درخشش نتوانستند جواز حضور در مرحله نهایی را کسب نموده و در یایان مرحله اول مسابقات فوتسال ، چهار تیم به شرح ذیل جواز شرکت در مرحله نهایی را کسب نمودند :

            - تیم شهدای حاجی عمران ( ایلام ، لرستان ، کرمانشاه )

            - تیم شهید خرازی (اصفهان )

            - تیم شهید میرحسینی (زاهدان – زابل )

            - تیم شهید بهشتی (شهید بهشتی )

حضور داوران لیگ برتر فوتسال برای قضاوت در این بازیها از نکات قابل توجه در این دوره از مسابقات بود . همچنین حضور پزشک در سالن و مستقر کردن آمبولانس در محل برگزاری مسابقات برای حوادث احتمالی از دیگر تنهیدات در نظر گرفته شده بود که جای تقدیر و تشکر دارد .

شایان ذکر اینکه در جشنواره فرهنگی _ ورزشی برگزار شده علاوه بر رشته فوتسال ، رشته های ورزشی دارت ، تنیس روی میز ، تیراندازی و برنامه کوهپیمایی برای همکاران آقا و خانم گزینشگر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور تدارک دیده شده که انشاء ا... در طول سال اجرا خواهد گردید. مزید استحضار به حول قوه الهی مرحله نهایی مسابقات فوتسال و رشته های ورزشی دارت ، تنیس روی میز و تیراندازی آقایان در تاریخ 17/7/1394 با حضور بیش از 220 نفر ازهمکاران گزینشگر در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد گردید.