شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧ |
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا


نشاني:
شهرك قدس،ميدان صنعت،بلوار شهيد فرحزادي، خيابان سيماي ايران،وزارت بهداشت، درمان و وآموزش پزشكي

تلفن: ۵ - ۸۸۳۶۳۵۹۴
نمابر: ۸۸۳۶۳۵۹۶
صندوق پستي: ۵۵۸ - ۱۴۶۶۵

پست الکترونیکی:
selection@behdasht.gov.ir

پایگاه اطلاع رسانی: http://selection.behdasht.gov.ir

هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
بهار ۱۳۸۸
 
با سلام استقبال خوب داوطلبان و همکاران گزینشگر از نرم افزار رهنما (نسخه ۱) باعث شد، هیأت مرکزی گزینش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بهره گیری از نظرات و پیشنهادهای ارزنده همکاران و کاربران عزیز، در اقدام بعدی نسبت به تهیه نسخه دوم فرم نرم افزار رهنما اقدام نماید. در اين راستا علاوه بر آنچه در نسخه اول این نرم افزار پیش بینی شده بود بخش هایی دیگر، مانند آموزش تصویر احکام، کٌتب اخلاقی و اعتقادی، و قابلیت های دیگری همچون آزمون های الکترونیکی (جهت محك زدن آموخته ها) در نسخه جدید گنجانده شد.
همچنین با توجه به اینکه بخشی از داوطلبان استخدام و شاغلین در دستگاه های دولتی خواهران و برادران اهل سنت می باشند، جهت این عزیزان کٌتب و احکام مبتلابه فقه شافعی و حنفی پیش بینی شده است.
امید است با بهره گیری از این مجموعه بتوانید با افزایش سطح آگاهی و بینش اعتقادي، شایستگی ها و توان خود را هر چه بیشتر در راه اعتلای میهن عزیز و خدمت به ملت بزرگ ایران بکار بندید.
در اينجا از مسئولین محترم مرکز تحقیقات کامپیوتری و علوم اسلامی که طی نامه شماره ۸۳۹/۱۲۹/۱۱۰ مورخ ۲۰/۳/۸۸ با مساعدت بی دریغ خود مجوز استفاده از تصاویر نرم افزار نوراحکام را صادر نمودند صمیمانه تشکر و قدردانی می گردد.
همچنین از مدیران و همکاران هسته های گزینش دانشگاه های علوم پزشکی استان آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، گلستان و کلیه عزیزانی که با ارایه پیشنهادها و نظرات خود سهمی در غنی سازی این نرم افزار داشته اند تقدیر و
تشكر می گردد
.