شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ |
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

راه اندازی دفتر نمایندگی گزینش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

مراسم معارفه مسئول دفتر نمایندگی گزینش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد .
در این مراسم آقای دکتر قنبری زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از ایجاد دفتر نمایندگی گزینش در این دانشگاه ، دقت نظر ، دید جامع و لحاظ کردن چارچوبی دقیق به عنوان شاخص ها ی مهم در کار گزینش برشمردند و اظهار داشتند که گزینش فاکتوری اساسی و بنیادی در موفقیت سازمان بوده و این امر نشان دهنده نقش مهم و خطیر جایگاه گزینش است .
در ادامه آقای دکتر جویباری مقدم مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن ارزشمند خواندن جایگاه گزینش اظهار داشتند که کار هسته گزینش یکی از حساس ترین وظایف در سازمان هاست و عملکرد قوی در این مجموعه می تواند باعث رشد و توسعه سازمان شود . وی افزود : تصمیم گیری آگاهانه و مدنظر قرار دادن رضای الهی از شاخص های مهم یک مدیر گزینش است و تاثیر تصمیم اتخاذ شده به وسیله هسته گزینش در عملکرد سازمان نمود عینی پیدا می کند.
گفتنی است در این مراسم آقای امیر گل محمدیان به عنوان مسئول دفتر نمایندگی گزینش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه معرفی و از زحمات آقای محمود یاوری که پیش از این به عنوان رابط گزینش با آن دانشگاه همکاری داشتند تقدیر بعمل آمد .
*** - *** - ***


١٤:١٥ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٨١٠٥    /    تعداد نمایش : ٨٩٨خروج