پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧ |
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
  چاپ        ارسال به دوست

دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت :

به مناسبت سالروز تشکیل گزینش جلسه ای در معاونت توسعه وزارت متبوع برگزار شد:

به مناسبت 15 دی ماه سالروز تشکیل نهاد گزینش در تاریخ سیزهم دی ماه نود و شش جلسه ای با حضور آقای دکتر صدرالسادات دبیر هیأت مرکزی گزینش ،  آقای محمودی مدیر کل دبیرخانه ی هیات مرکزی و آقای تدین مدیر هسته گزینش ستاد مرکزی و کلیه پرسنل شاغل در هیات مرکزی و هسته گزینش ستاد مرکزی در معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی برگزار شد . در این جلسه آقای محمودی و آقای تدین ضمن تبریک سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره ) مبنی بر فرمان تشکیل نهاد گزینش  ، گزارشی از اقدامات و فعالیت ها انجام شده در هیات مرکزی گزینش  و هسته گزینش ستاد مرکزی ارائه نمودند.  پس از آن آقای دکتر صدرالسادات ضمن تبریک سالروز تشکیل گزینش به همکاران گزینشگر و تشکر از زحمات آنها ، گزینش را یک الزام و ضرورت برای دستگاه اداری برشمردند و تشریح کردند که سازمان سالم نه تنها یک آرمان است بلکه یک ضرورت بوده و حتی آنهایی هم که نگاه اعتقادی ندارند توقع دارند که سازمان سالمی داشته باشند و به گزینی و سالم گزینی در اولویت اقدامات آنان می باشد .

ایشان در ادامه توجه گزینشگران را به دو نکته اساسی جلب نموده که یکی از آنها بحث برنامه مداری و اعتبار سنجی می باشد و دوم کیفی کردن فرآیندهای گزینش را از اهم کارها و اولویت ها در گزینش برشمردند . در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از همکاران گزینشگر هیات مرکزی و هسته گزینش ستاد مرکزی تقدیر به عمل آمد .

 

برای مشاهده عکس ها به "گالری تصاویر" مراجعه بفرمائید


١٢:١٠ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٣٣١٣    /    تعداد نمایش : ٤٢٦خروج