اخبار > 6 هزار نیروی بهداشتی و درمانی، امسال به زائران امام حسین(ع) خدمت می کنند / قدرت اسلام در مراسم پیاده روی اربعین به خوبی نمایان می شود

موقعیت: صفحه اصلی > نمایش خبر 


وزیر بهداشت در آیین اعزام و بدرقه کاروان بهداشت و درمان اربعین حسینی:
6 هزار نیروی بهداشتی و درمانی، امسال به زائران امام حسین(ع) خدمت می کنند / قدرت اسلام در مراسم پیاده روی اربعین به خوبی نمایان می شود
وزیر بهداشت ضمن تقدیر از نیروهای اورژانس و بهداشت محیط به دلیل ارائه خدمات به زائران امام حسین(ع)، گفت: در بیش از 20 روز رفت و بازگشت مردم به عراق، 6 هزار نیروی بهداشتی و درمانی افتخار خدمت به زائران امام حسین(ع) را خواهند داشت.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز در آیین اعزام و بدرقه کاروان بهداشت و درمان اربعین حسینی، اظهار داشت: امسال ظرفیت خدمات وزارت بهداشت به زائران اربعین حسینی 3 برابر افزایش یافته و چندین فروند بالگرد اورژانس، بیمارستانهای ثابت و سیار، 800 دستگاه آمبولانس و تعداد قابل توجهی نیروی اورژانس، بهداشت محیط و مبارزه با بیماریهای واگیر، به زائران خدمات ارائه می دهند.

وزیر بهداشت در ادامه با بیان این که قدرت اسلام در مراسم پیاده روی اربعین به خوبی نمایان می شود، گفت: اسلام ناب محمدی در پرتو انقلاب اسلامی یک بار دیگر بعد از قرنها، خودنمایی کرده و این پاسخی است به همه افرادی که نمی توانند قدرت ایران و انقلاب اسلامی و امت دلداده به اهل بیت را ببینند و مشکل آنها این است که نه می شناسند و نه می توانند بشناسند چرا که کور دل هستند و طبیعی است که تمام راههایی که برای آسیب به دین اسلام انتخاب می کنند، به بیراهه ختم خواهد شد.


وزیر بهداشت با بیان اینکه حق، ماندنی و باطل نابود شدنی است، افزود: امیدوارم مامورریت نیروهای بهداشتی و درمانی مورد قبول و رضایت خدا واقع شود و در کارنامه آنها ثبت و ذخیره ای برای آخرت این خادمان و خانواده های شان شود.

دکتر هاشمی ضمن تاکید بر آمادگی کامل وزارت بهداشت برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی، اظهار داشت: علاوه بر وزارت بهداشت، نیروها و امکانات بسیج جامعه پزشکی، ستاد کل نیروهای مسلح، سازمان های بهزیستی، تامین اجتماعی و هلال احمر در آمادگی کامل قرار دارند.

وزیر بهداشت تصریح کرد: بخشی از زائران اربعین حسینی از کشورهای پاکستان و افغانستان به عراق اعزام می شوند و در طول مسیر آنها خدمات بهداشتی و درمانی فراهم شده و ما در کنار تمام زائران با افتخار هستیم و امیدواریم که این راه، سال به سال فروزان تر و پر رهروتر ادامه داشته باشد.

تاریخ: شنبه ٦ آبان ١٣٩٦  |  ساعت: ١٥:٢١  |  شماره خبر: ١٤١٩٤٦  |  تعداد مشاهده: 129
امتیازدهی

خروج
ارباب رجوع

icon
فرم مشخصات فردی
icon
تماس با اداره شکایات
icon
پرسشنامه ارباب رجوع
icon
ارائه شکوائیه
icon
راهنمای سایت

ارتباط با ما

icon
نشانی هیات مرکزی
icon
پست الکترونیک
icon
آدرس سایت هسته ها
icon
نشانی هسته ها
icon
نظرسنجی
اخبار
گزینش
وبدا
انتصابات
آموزش
فرهنگی
اجتماعی
منوی اصلی
آشنایی با گزینش
قوانین و مقررات
تقویم آموزشی
منشور اخلاقی
نرم افزار راهنما
ارتباط با ما
گالری تصاویر
آزمون آنلاین
ارباب رجوع
فرم مشخصات فردی
نتایج آزمون استخدامی
پرسشنامه ارباب رجوع
ارائه شکوائیه
راهنمای سامانه
احکام و استفتائات
امام خمینی (ره)
مقام معظم رهبری
آیت الله العظمی بهجت
آیت الله مکارم شیرازی
پیوند ها
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی
وزارت بهداشت
نشانی : شهرک قدس ، میدان صنعت، بلوار شهید فرحزادی، خیابان سیمای ایران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، هیات مرکزی گزینش
طراحی و اجرا : واحد آمار و فناوری اطلاعات هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
بازدید کنندگان این صفحه:
29415
بازدید کنندگان امروز:
108
کل بازدیدکنندگان:
2828522
بازدیدکنندگان آنلاین:
9
زمان بارگذاری صفحه:
0.3588
ثانیه