اخبار > افتتاح دفتر گزینش دانشکده علوم پزشکی آبادان

موقعیت: صفحه اصلی > نمایش خبر 


انتصابات :
افتتاح دفتر گزینش دانشکده علوم پزشکی آبادان
دفتر گزینش دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان و مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت؛ رئیس هسته گزینش دانشکده علوم پزشکی آبادان به صورت رسمی معرفی شد.

        دفتر گزینش دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان  و مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت؛ رئیس هسته گزینش دانشکده علوم پزشکی آبادان به صورت رسمی معرفی شد. مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت و هیات همراه، دکتر کامران سالمی به صورت رسمی به عنوان مدیر دفتر گزینش دانشکده علوم پزشکی آبادان معرفی شد. دکتر علیرضا آموزنده در آیین معارفه دکتر سالمی اظهار کرد: صیانت هر مجموعه بر عهده هسته گزینش است و ارزشهای بزرگی در این حوزه قرار دارد. وی اضافه کرد: بعضی اوقات اغماض‌ها باعث می‌شوند که از مسیر اصلی منحرف شویم و امیدوار هستیم با شکل‌گیری این هسته، حوزه گزینش را به صورت جدی‌تری دنبال کنیم. رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اعلام این موضوع که مقدمات تبدیل شدن دانشکده علوم پزشکی آبادان به دانشگاه فراهم شده است، افزود: این دانشکده از یک رشته به 14 رشته ارتقا پیدا کرده است و در حال حاضر بیش از یکهزار و300 دانشجو دارد و  به دنبال آن هستیم که یک فضای آموزشی؛ معنوی و اسلامی را اجرایی کنیم. در ادامه این نشست مدیر کل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت نیز ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار داشت: از هسته گزینش اهواز که پیش از این، وظیفه یادشده را برعهده داشتند نهایت قدردانی را دارم. وی با اشاره به این مهم که کار گزینش در نظام سلامت نه یک وظیفه بلکه یک تکلیف بر عهده نیروهای متدین و متعهد دانشگاه های علوم پزشکی است تا با ادای تکلیف خود بهترین وشایسته ترین کارکنان را برای ارایه بهترین خدمت به مردم شریف و قدر شناس ایران گزینش نمایند . وی  در ادامه افزود : افتتاح دفتر گزینش در دانشکده علوم پزشکی آبادان علاوه بر تسریع در فرآیند گزینش مشکلات و زحمت تردد بین اهواز و آبادان را نیز برای کارکنان به حداقل می‌رساند . شایان ذکر است در پایان این جلسه که با حضور جمعی از معاونین و مدیران دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد، ابلاغ رسمی دکتر سالمی به وی اعطا شد.

تاریخ: چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦  |  ساعت: ١٠:٠٥  |  شماره خبر: ١٤٣٧٥٢  |  تعداد مشاهده: 681
امتیازدهی

خروج




ارباب رجوع

icon
فرم مشخصات فردی
icon
تماس با اداره شکایات
icon
پرسشنامه ارباب رجوع
icon
ارائه شکوائیه
icon
راهنمای سایت

ارتباط با ما

icon
نشانی هیات مرکزی
icon
پست الکترونیک
icon
آدرس سایت هسته ها
icon
نشانی هسته ها
icon
نظرسنجی
اخبار
گزینش
وبدا
انتصابات
آموزش
فرهنگی
اجتماعی
منوی اصلی
آشنایی با گزینش
قوانین و مقررات
تقویم آموزشی
منشور اخلاقی
نرم افزار راهنما
ارتباط با ما
گالری تصاویر
آزمون آنلاین
ارباب رجوع
فرم مشخصات فردی
نتایج آزمون استخدامی
پرسشنامه ارباب رجوع
ارائه شکوائیه
راهنمای سامانه
احکام و استفتائات
امام خمینی (ره)
مقام معظم رهبری
آیت الله العظمی بهجت
آیت الله مکارم شیرازی
پیوند ها
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی
وزارت بهداشت
نشانی : شهرک قدس ، میدان صنعت، بلوار شهید فرحزادی، خیابان سیمای ایران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، هیات مرکزی گزینش
طراحی و اجرا : واحد آمار و فناوری اطلاعات هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
بازدید کنندگان این صفحه:
19384
بازدید کنندگان امروز:
117
کل بازدیدکنندگان:
2749742
بازدیدکنندگان آنلاین:
8
زمان بارگذاری صفحه:
0.4212
ثانیه