• 1399/10/20 - 09:40
  • 47
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالروز تشکیل گزینش

برگزاری آیین تجلیل از گزینشگران موفق دستگاه‌‌های اجرایی استان بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهرگفت: اخلاق‌مداری‌، امانت‌داری و صیانت از حقوق افراد از ویژگی‌ گزینش‌گران دستگاه‌‌های اجرایی استان بوشهر است...

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهرگفت: اخلاق‌مداری‌، امانت‌داری و صیانت از حقوق افراد از ویژگی‌ گزینش‌گران دستگاه‌‌های اجرایی استان بوشهر است. حسن ابراهیمی در آیین تجلیل از گزینشگران موفق دستگاه‌‌های اجرایی استان بوشهر با تبریک 15 دی سالروز تشکیل گزینش به فرمان امام راحل و با گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهید سلیمانی با ویژگی‌های مهم الهی محبوب دل‌ها شد و به اهداف خود که همان شهادت بود رسید. وی، ایمان، اخلاص، اخلاق و تقوا را از شاخص‌های شهید سلیمانی دانست و بیان کرد: این سردار بزرگ الگو و اسوه جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه گزینش‌گران کار مهم و مشکلی دارند تصریح کرد: داشتن سیستم اداری سالم حاصل تلاش و خدمات گزینشگران است.

ابراهیمی فلسفه فعالیت ادارات و دستگاه‌های اجرایی را خدمات‌رسانی به مردم دانست و خاطر نشان کرد: ارائه خدمات‌رسانی مطلوب در ادارات به مردم منوط به داشتن نیرهای سالم به دور از هرگونه مشکلات است که این مهم با تلاش گزینش‌گران محقق می‌شود.

وی، رفتار سازمانی مطلوب در ادارات  در خدمات‌رسانی به جامعه هدف را یک ضرورت دانست و بیان کرد: ایمان به خدا، اخلاق اسلامی، اعتقاد دینی، تعهد و توجه به عدل و عدالت از ویژگی‌های نیروهای متعهد و متخصص است که توسط گزینش‌گران انتخاب می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با بیان اینکه لازمه خدمت مناسب، داشتن نیروهای متعهد و متخصص است گفت: اولویت گزینش‌گران، توجه به نیروهای متعهد و متخصص در بدنه  دستگاه‌های اداری و اجرایی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر رعایت موازین شرعی، قانونی و اخلاق‌مداری‌ در فعالیت گزینش‌گران را  مورد تاکید قرار داد و افزود: مبنای کار گزینش‌گران باید رعایت موازین شرعی، قانونی، اخلاق‌مداری‌، امانت‌داری و صیانت از حقوق افراد باشد تا بتوانند به درستی انجام وظیفه کنند.

مدیر هسته گزینش استانداری بوشهر هم با گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، وی را نماد استقامت، پایمردی، ایثار، شجاعت و فداکاری برای نسل‌ها و جوانان دانست و اظهار داشت: آزادی، آزادی‌خواهی، استکبارستیزی، اخلاص و ولایت‌مداری از ویژگی‌های شهید حاج قاسم سلیمانی و الگوی همه مردم است.

ابوالحسن دهاز با گرامیداشت 15 دی ماه سالروز تاسیس نهاد گزینش به فرمان امام راحل افزود: گزینشگران دستگاه‌های اجرایی نقش مهم و تاثیرگذاری در جذب نیروهای متعهد دارند. وی، به فعالیت گزینش‌گران ادارات استان بوشهر در یکسال گذشته پرداخت و بیان کرد: در یکسال گذشته 17 هزار پرونده استخدام و تبدیل وضعیت ادارات به هسته‌های گزینش دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر ارسال و مورد بررسی قرار گرفته است.

مدیر هسته گزینش استانداری بوشهر جلوگیری از ضایع شدن حق افراد در استخدام نیروها در ادارات را از ویژگی‌های گزینش‌گران دانست و گفت: در نشست‌های هم‌اندیشی و جلسات  و دوره‌های تخصصی دستورالعمل‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در حاشیه این آئین از گزینشگران برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تجلیل شد.

 

  • گروه خبری : اجتماعي,فرهنگی,نشریه,اخبار اختصاصی هسته های گزینش تابعه
  • کد خبر : 157053
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید