• 1399/10/29 - 08:30
  • 79
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی فارس:

تقدیر مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی فارس از مدافعان سلامت بیمارستان های شیراز

«کاظم کارگر» مدیر هسته گزینش در بازدید از بخش های مختلف این سه مرکز درمانی شیراز که در زمینه خدمت رسانی به بیماران کووید۱۹ فعالیت می کنند، افزود: ایثار و رشادت های کادر درمان که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا با جان و دل تلاش می کنند، فراموش نخواهد شد.

مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه جمعی از همکارانشان با حضور در سه بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)، شهید فقیهی و نمازی شیراز، از تلاش مدافعان سلامت برای مقابله بیماری کووید۱۹ تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی هسته گزینش دانشگاه؛ به مناسبت پانزدهم دی ماه؛ تاریخ صدور فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل هسته ‌های گزینش، فرصتی برای قدردانی از تلاش ها و از خودگذشتگی های مدافعان سلامت فراهم شد .

«کاظم کارگر» مدیر هسته گزینش در بازدید از بخش های مختلف این سه مرکز درمانی شیراز که در زمینه خدمت رسانی به بیماران کووید۱۹ فعالیت می کنند، افزود: ایثار و رشادت های کادر درمان که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا با جان و دل تلاش می کنند، فراموش نخواهد شد. او با تقدیر از جانفشانی ‌های مدافعان سلامت ادامه داد: حضور مدافعان سلامت در کنار مردم، یادآور همان رشادت ‌های رزمندگان دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی است.

مدیر هسته گزینش دانشگاه اضافه کرد: ایثار مدافعان سلامت نشان داد که دفاع در هر عرصه ‌ای می ‌تواند وجود داشته باشد و تمام لحظات حضور کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون، گواهی بر این ادعا است.

در این بازدیدها، گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه مقابله با کرونا و ارائه خدمات درمانی به بیماران کووید۱۹ در بیمارستان های حضرت علی اصغر(ع)، شهید فقیهی و نمازی شیراز، از سوی رؤسا و مدیران این سه مرکز به مدیر هسته گزینش دانشگاه ارایه شد.           مدیریت هسته گزینش به پاسداشت یاد و خاطره  شهداء و همچنین قدردانی از زحمات مدیران پرتلاش عرصه سلامت در واحدهای درمانی، ستادی و شبکه های استانی؛ تابلویی را که در برگیرنده تصویر حضرت آیت اله خامنه ای مد‌ظله‌ العالی و سردار رشید اسلام، شهید سلیمانی     می باشد را طی تقدیر نامه ای ، به آن عزیزان تقدیم نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی هسته های گزینش تابعه
  • کد خبر : 157120
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید